Jūs esat šeit: Stādu parāde 12. Latvijas stādu parāde aicina uz Siguldu

12. Latvijas stādu parāde aicina uz Siguldu

E-pasts Drukāt PDF

Siguldas Svētku laukumā 2015. gada 1. un 2. maijā norisināsies jau 12. Latvijas Stādu parāde, kas ir Latvijā lielākais nozares pasākums. Latvijas Stādu parāde ierasti pulcēs gan dārzkopības profesionāļus, gan entuziastus no visas Latvijas un kaimiņzemēm.

Kā jau katru gadu, būs iespējams iegādāties dažnedažādus stādus, dārzkopības piederumus, kā arī saņemt konsultācijas no profesionāliem dārzniekiem un stādu audzētājiem.

 

Latvijas Stādu parādes pamatprincips ir piedāvāt tikai Latvijā audzētus stādus no Latvijas stādu audzētavām, tādējādi popularizējot pašmāju stādu audzēšanas nozari. Pērn Latvijas Stādu parādē piedalījās aptuveni 160 Latvijas stādu audzētāji, katrs ar savu īpašo pieeju un ieguldījumu nozares attīstībā, aptuveni 50 dārza tehnikas un preču tirgotāji, kā arī aptuveni 200 amatnieki. Arī 12. Latvijas Stādu parādē sagaidāms liels dalībnieku skaits, nodrošinot ļoti plašu izvēli parādes apmeklētājiem. Pasākumu organizē Stādu audzētāju biedrība (SAB), sadarbībā ar Siguldas novada Domi.

Dalībnieku reģistrācija:

  • No 2015. gada 23. janvāra: Stādu audzētāju biedrības biedriem
  • No 2015. gada 16. februāra pārējiem dalībniekiem (stādi, dārza preces, dārza tehnika)
  • No 2015. gada 2. marta amatniekiem (pieteikšanās Siguldas novada pašvaldībā)

Informācija par dalības maksu, pieteikuma anketa, moduļu izvietojuma plāns un nolikums pieejams mājas lapā: www.staduparade.lv.

 

Kontakti:
Silvija Apšiniece
Stādu audzētāju biedrības biroja vadītāja
Tālr.: 26680957, 26130845 
www.stadi.lv, www.staduparade.lv
e-pasts: stadi@stadi.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Adrese: Miera iela 1, Salaspils, LV-2169